PRAGUE HARLEY DAYS  5. – 6. 7. 2019

Nezáleží na věku, národnosti, vyznání ani značce tvého stroje. Přijeď slavit svobodu na dvou kolech a zažij atmosféru největšího motocyklového srazu přímo v jednom z nejkrásnějších měst světa.

Uvidíš kaskadérské show, historické motocykly a stavby od těch nejlepších designérů. Otestuješ na vlastní kůži nejnovější modely H-D. Potkáš spousty stejně naladěných riderů z různých koutů světa. Přímo v Praze na holešovickém Výstavišti.

Novinkou na PHD je projekt Autoklubu České republiky Jedu na dřeň. Ten se již popáté postavil na startovní čáru závodu, na jehož konci stojí záchrana lidského života. Našim posláním je hledat potenciální dárce kostní dřeně, kteří jsou ochotni dát nemocným s leukémií naději na život.  Za čtyři ročníky se podařilo pro Český národní registr dárců dřeně získat 2 789 potenciálních zachránců života. Kolik jich přibude na Prague Harley Days 2019?

Stačí nám pár minut vašeho času. To nejdůležitější je ale vaše odhodlání. Chuť stát se tím či tou, jež může někomu rozhodnout závod o přežití. Zařídit výhru časovky, v níž jde doslova o každou minutu.

Jdete do toho? Chcete věnovat naději na návrat na trať života? Stačí nás najít v sekci Autoklubu ČR na PHD a věnovat pět minut času a zapsat se do registru! Budete naším spolujezdcem? Pomůžete někoho zachránit od předčasného finiše?

Zápisy do Českého národního registru dárců dřeně probíhají na Prague Harley Days v sekci Autoklubu České republiky a zapsat se mohou zdraví lidé ve věku 18 – 35 let.

Vstup pouze pro návštěvníky akce s platnou vstupenkou.

https://www.pragueharleydays.cz/cs/zakladni-info/

Pátek 5. 7. 2019

10.00 – 18.00

Výstaviště Holešovice
Praha

Sobota 6. 7. 2019

10.00 – 18.00

Výstaviště Holešovice
Praha

 

5

let jedeme na dřeň

 

 

23

statisticky zachráněných životů

 

 

140

lidí se zapsalo na Dni Zlínského kraje

 

 

2789

nových nadějí na život